Základní umělecká škola ELEMENTÁRIA

Dle nařízení vlády je škola od 10.3.2020 až do odvolání uzavřená.
O obnovení výuky Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

ZUS-NABOR
přejít na iZUŠ

GDPR

Základní umělecká škola Elementária, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává údaje v rámci Školského zákona a souvisejících předpisů zejména za účelem vedení školní matriky a dalších agend nutných pro zajištění vzdělávacího procesu. Dále škola zpracovává údaje zaměstnanců v rámci pracovněprávních vztahů zejména vedení osobního spisu zaměstnance a dalších s tím souvisejících agend. Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, ID DS py73fvk, emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adrese Soukromá základní škola Elementária, s.r.o., Jesenická 11, 323 00 Plzeň 1. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.  

Jmenovaným pověřencem pro školu je Jan Honomichl, tel: 608 595 883 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , ID DS 3qbdwge.


 

 

Nabízíme výuku hudebních nástrojů a zpěvu pro všechny věkové kategorie. Ke studiu přijímáme žáky od 5 let stejně jako studenty středních a vysokých škol. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zájemci. Zápis je možný kdykoliv během školního roku. Těšíme se na Vás.

 

Vyučujeme:

ŠKOLNÍ ŘÁD - KE STAŽENÍ ZDE

ROZVRH KOLEKTIVNÍ VÝUKY

 

Případné dotazy či bližší informace Vám rádi zodpovíme:

Simona Lebedová, ředitelka ZUŠ Elementária
Telefon: +420 723 435 332
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

iZUŠ

izus-logo

Naše Základní umělecká škola ELEMENTÁRIA je součástí projektu iZUŠ - informačního systém základních uměleckých škol

Přejí na www.izus.cz

zus-publicita