Hra na akordeon

Chcete hrát na netradiční lidový nástroj, chcete hrát sobě i druhým pro radost, vytvořit si vlastní zásobník dětských, lidových i umělých písní, zůčastnit se vystoupení a soutěží, setkat se s celebritou tohoto hudebního oboru, chcete se seznámit s komorní hrou - duo, trio nebo malý orchestr?

To vše vám poskytneme během studia hudebního oboru akordeon.

Samozřejmostí je individuální a přátelský přístup ke každému žákovi, prezentace dovedností, netradiční stavba hodiny, písně a skladby na přání, souhra s učitelem, odposlech a rozbor vlastní hry i reprodukované  hry, poslech CD významných akordeonových interpretů a  různých hudebních žánrů, návštěva koncertů.